SEO analýza

SEO analýza je důležitá, bez optimalizace to nejde

Vzhledem k tomu, kolik internetových stránek se od existence webu až do současnosti objevilo, je prakticky nemožné něčemu, jako je SEO analýza, nevěnovat pozornost. Jakožto člověk, který se primárně zabývá copywritingem, proto k SEO zákonitostem přihlížím neustále.

“Ve světě dnešního internetu znamená nevěnovat SEO optimalizaci pozornost konverzní sebevraždu. Já se SEO pracuji ve všech oblastech. A zejména při copywritingu a komplexním content marketingu.”

Content marketing vždy souvisí se SEO

Z běžného PR materiálu se může snadno stát kanál, který zajistí přímou konverzi. A to, ať už je jí návštěva, proklik nebo dokonce celá transakce. Záleží pouze na tom, jak dobře obsah vznikající v rukou copywritera využívá pravidel SEO.

V rámci SEO optimalizace nabízím tyto služby:

1) jakožto copywriter vždy přihlížím k SEO – nabízím tedy efektivní tvoření obsahu, které zvyšuje příčky v běžných vyhledávačích (pracuji s Sklik, Google Analytics, Collabim, Google Search Console)

2) analýza klíčových slov pro web či eshop – zvládnu udělat přehled slov, která jsou pro daný eshop s daným sortimentem naprosto klíčová, na základě takové analýzy lze pak vytváře landing pages s konkrétními, okamžitými výsledky

3) poradenství a základní audit – v rámci svých služeb jsem schopný doporučit a analyzovat základní problematiku SEO dané stránky, vím jak pracovat s title, metadescription a komplexním SEO obsahem, poradím také s tím, jak vytvářet efektivní obsah, který bude přinášet konverze

SEO analýza
SEO analýza