Tvorba webových stránek České Budějovice

Jste z Českých Budějovic a potřebujete profesionála na tvorbu webových stránek v tomto regionu? Právě jste našli! Tvorba webových stránek – České Budějovice je moje specializace.

Vytvářím stránky v redakčním systému WordPress. A to proto, že toto univerzální a po světě velmi rozšířené a oblíbené řešení dokáže splnit prakticky jakékoliv přání klienta a zároveň zaručit naprosto dokonale optimalizovaný, plně responzivní (zobrazující se správně v desktopovém, tabletovém i mobilním rozhraní) moderní web, který je navíc jednoduchý na další administrativu.

Jednoduché a levné řešení ve WordPress

S klientem vždy v rámci možností WordPressu promýšlíme zamýšlený vzhled a feeling webu, celkovou identitu ladím v souladu s logem a dalšími propagačními materiály a především ve shodě s vizí klienta. Následně navrhuji designové řešení šablony, strukturu webu a koncepci obsahu s ohledem na SEO parametry webu a syntaktickou správnost.

Co u mne zahrnuje tvorba webových stránek?

  • zprovoznění WordPress rozhraní na vybrané doméně a hostingu
  • společný výběr vhodné šablony
  • optimalizace šablony
  • designové doplňky (webová grafika, vektorové ikonky, a další)
  • prvotní administrace obsahu (nahrání obsahu na stránky a jeho stylizace)
  • zřízení účtu pro správu obsahu

Díky velkému množství dostupných pluginů je dnes možné na WordPress základě vytvořit prakticky jakoukoliv funkci. Výhodou stránek ve WordPressu je vysoká optimalizovanost, jednoduchá správa, velké množství dodatečných funkcí, široký rozptyl dostupných šablon a především velmi příznivá cena za wordpressovské řešení.