Jmenuji se Ondřej Selner a jsem grafik pocházející z Českých Budějovic. Specializuji se na tiskoviny, propagační materiály, loga, brand identity. Pracuji jak v tiskové oblasti, tak v oblasti digitální grafiky. Jsem samoukem s několikaletými zkušenostmi. Mám za sebou řadu projektů. Absolvoval jsem kurz umělecké grafiky na soukromé umělecké škole Scholastika v Praze.

“Mezi mé zájmy patří vedle vizuálních trendů literatura, hudba, fotografie a aktuální dění.”

Grafik

Jako grafik jsem pracoval pro Jihočeské divadlo, v současnosti působím na volné noze a mám za sebou několik kompletních realizací brand identity pro českobudějovické podniky a firmy z nejrůznějších odvětví. Jsem schopný pracovat jednorázově i jako grafické studio České Budějovice.

Pracoval jsem také na jednorázových a menších realizacích. Ať už jde pouze o vytvoření digitálních reklamních bannerů pro sociální sítě či pro obsahovou reklamu, nebo o jednorázové grafické vizualizace potisků plachet, materiálů pro výlohy či vizitky.

Zkušenosti z online reklamy

V oblasti reklamní komunikace se pohybuji již několik let. Mám za sebou působení na pozicích copywritera, PPC specialisty i manažera sociálních sítí Facebook a Instagram. Mezi mé dovednosti patří také tvorba webových stránek. Mezi činnosti, kterým se v současnosti také věnuji, patří výuka českého jazyka.

Vedle zmiňovaných koníčků je mým hobby také studium. V současnosti dokončuji doktorské studium na Jihočeské univerzitě v Českých Budějovicích v oboru Dějiny a teorie nové české literatury. Vystudoval jsem český jazyk a literatura a anglický jazyk a literatura.