Grafické studio České Budějovice

Hledáte grafické studio České Budějovice? Jste na správném místě. Pracuji jako studio i  jednorázově na jednotlivých menších projektech. Specializuji se na grafické návrhy tiskovin, propagačních materiálů, log, brand identity, bannerů pro online reklamu.

Grafické studio České Budějovice

Ukázky vybraných prací

Grafické studio České Budějovice

Originální grafika

Pracuji jak v oblasti tištěných materiálů, tak v oblasti grafiky určené pro digitální média. Absolvoval jsem kurz grafického designu na umělecké škole Scholastika. Mám zkušenosti s řadou úspěšných projektů. Patří mezi ně velké realizace (kompletní brand identity od loga až po návrh jednotlivých propagačních materiálů a udržování jednotlivého vizuální stylu) a i jednorázové, krátkodobé realizace, u nichž je zásadní rychlost při zachování špičkové kvality zpracování. 

Spolupracoval jsem s velkými institucemi zřizovanými kraji i s drobnými lokálními firmami. Pracuji rychle, v termínech a originálně. Vždy přistupuji ke každému zadání individuálně a dle dílčích požadavků klienta.

Co všechno poskytuji?

Nabízím tyto služby grafického studia

Logo a logomanuál

Vytvoření jedinečného loga, které zohledňuje individualitu a specifičnost zakázky.

Kompletní brand identity

Zpracování vizuální komunikace napříč grafickými materiály.

Návrh grafických materiálů

Vytvořím jakýkoliv návrh pro offline i online materiály. Návrh tiskovin, vizitek, plakátů, billboardu, reklamních ploch, výloh.

Grafické studio České Budějovice

S kým jsem spolupracoval?

Grafické studio České Budějovice

Zkušenosti z online marketingu

V oblasti reklamní komunikace se pohybuji již několik let. Mám za sebou působení na pozicích copywritera, PPC specialisty i manažera sociálních sítí Facebook a Instagram. Mezi činnosti, kterým se v současnosti také věnuji, patří výuka českého jazyka.

Vedle zmiňovaných koníčků je mým hobby také studium. Absolvoval jsem doktorské studium (Ph.D.) na Jihočeské univerzitě v Českých Budějovicích v oboru Dějiny a teorie nové české literatury. Vystudoval jsem magisterské obory český jazyk a literatura a anglický jazyk a literatura. Více o mně.

Podívejte se na vybrané reference mých prací

Tiskoviny pro Jihočeské divadlo

Jednou z institucí v rámci českobudějovického regionu, pro které jsem pracoval, bylo Jihočeské divadlo. Pro kulturní příspěvkovou organizaci jsem vytvářel plakáty, propagační materiály a vytvářel dodatečné materiály k nerepertoárovým pořadům Jihočeského divadla.

Grafické studio České Budějovice

Výlohy pro Saiko Servis

S českobudějovickou firmou Saiko Servis, která se věnuje tiskařskému odvětví, jsem pracoval na kompletním redesignu výlohových ploch prodejny v Českých Budějovicích na Husově třídě. Vstupním požadavkem bylo vzhledem k zaměření prodejny využití čtyř tiskových barev CMYK.

Grafické studio České Budějovice

Webdesign pro Praži Group

V rámci svého působení na pozici grafického designeru se věnuji také webdesignu. Pro síť provozoven Praži Group jsem navrhnul jednoduchý responzivní web, který měl dle zadání být co možná nejjednodušší. Jeho funkce měla být čistě rozcestníková – tedy přehledně přesměrovat na jiné stránky.

Grafické studio České Budějovice

Neváhejte mne kontaktovat!

Napsat e-mail

Navštivte mé nové stránky www.selner.xyz.

X