Pracuji jako grafické studio České Budějovice i jednorázově na jednotlivých menších projektech. S klienty spolupracuji dlouhodobě i nárazově. Specializuji se na grafické návrhy tiskovin, propagačních materiálů, log, brand identity, bannerů pro online reklamu a další.

Grafické studio České Budějovice
Grafické studio České Budějovice

Pracuji jak v oblasti materiálů tištěných, tak v oblasti grafiky určené pro digitální média. Absolvoval jsem kurz grafického designu na soukromé umělecké škole Scholastika v Praze.

grafické studio

Grafické studio České Budějovice

Mám zkušenosti s řadou úspěšných projektů. Patří mezi ně velké realizace (kompletní brand identity od loga až po návrh jednotlivých propagačních materiálů a udržování jednotlivého vizuální stylu) a i jednorázové, krátkodobé realizace, u nichž je zásadní rychlost při zachování špičkové kvality zpracování.

Spolupracoval jsem s velkými institucemi zřizovanými kraji i s drobnými lokálními firmami. Pracuji rychle, v termínech a originálně. Vždy přistupuji ke každému zadání individuálně a dle dílčích požadavků klienta.

Nabízím tyto služby

  • vytvoření moderního a jedinečného loga
  • kompletní brand identity a vizuální komunikace
  • návrh tiskovin, vizitek, plakátů, billboardu, reklamních ploch, výloh a dalších
  • bannerovou reklamu pro potřeby digitální komunikace (sociální sítě Facebook, Instagram, či reklamní platformy Sklik nebo Google Ads)
  • design webových stránek
  • návrh potisků textilu

Spolupracoval jsem například s

grafické studio České Budějovice

Zkušenosti z oblasti online reklamy

V oblasti reklamní komunikace se pohybuji již několik let. Mám za sebou působení na pozicích copywritera, PPC specialisty i manažera sociálních sítí Facebook a Instagram. Mezi činnosti, kterým se v současnosti také věnuji, patří výuka českého jazyka.

Vedle zmiňovaných koníčků je mým hobby také studium. V současnosti dokončuji doktorské studium na Jihočeské univerzitě v Českých Budějovicích v oboru Dějiny a teorie nové české literatury. Vystudoval jsem český jazyk a literatura a anglický jazyk a literatura.

Více o mně.

Grafické studio České Budějovice

Podívejte se na vybrané reference

Tiskoviny pro Jihočeské divadlo

Jednou z institucí v rámci českobudějovického regionu, pro které jsem pracoval, bylo Jihočeské divadlo. Pro kulturní příspěvkovou organizaci jsem vytvářel plakáty, propagační materiály a vytvářel dodatečné materiály k nerepertoárovým pořadům Jihočeského divadla.

Grafické studio České Budějovice

Výloha pro Saiko Servis

S českobudějovickou firmou Saiko Servis, která se věnuje tiskařskému odvětví, jsem pracoval na kompletním redesignu výlohových ploch prodejny v Českých Budějovicích na Husově třídě. Vstupním požadavkem bylo vzhledem k zaměření prodejny využití čtyř tiskových barev CMYK.

Grafické studio České Budějovice

Webdesign webu pro Praži Group

V rámci svého působení na pozici grafického designeru se věnuji také webdesignu. Pro síť provozoven Praži Group jsem navrhnul jednoduchý responzivní web, který měl dle zadání být co možná nejjednodušší. Jeho funkce měla být čistě rozcestníková – tedy přehledně přesměrovat na jiné stránky.

Grafické studio České Budějovice