Potřebujete webovky ve městě České Budějovice a tvorba webových stránek je pro vás velkou neznámou? Jste na správném místě. Jmenuji se Ondřej Selner, pocházím z města České Budějovice a vytvářím originální, designové webové stránky se správným zobrazováním jak na desktopu, tak na mobilu. Stránky vytvářím v nejrozšířenějším univerzálním řešení pro webové stránky WordPress.

Co všechno tvorba webových stránek České Budějovice zahrnuje?

Tvorba webových stránek u mne obnáší kompletní realizaci, ke které od vás potřebuji pouze hosting, doménu a obsah. O vše ostatní se postarám – v případě zájmu jsem schopný zařídit i registraci domény a zřízení hostingových služeb u vybraného provozovatele. Součástí služby tvorba webových stránek České Budějovice u mne tedy je:

  • instalace WordPressového rozhraní na zvolenou doménu a hosting
  • výběr a zprovoznění šablony
  • nalití obsahu a jeho strukturace a stylizace
  • doplnění vizuálního materiálu
  • dodatečné korektury a úprava

Proč tvorba WWW ve WordPress?

Tvorba webových stránek je komplexní záležitostí (České Budějovice) vyžadující celou řadu optimalizací. WordPress je nejrozšířenějším, nejoblíbenějším a také nejfunkčnějším řešením pro potřeby standardního webu. WordPress je takzvané “krabicové řešení”, jehož základ umožňuje mnoho dodatečných funkcí prostřednictvím pluginů. Díky rozšířenosti a popularitě existuje nepřeberné množství takových funkcí.

Z webového rozhraní, které bylo primárně určené pro blogy, tak lze udělat plnohodnotný navštěvovaný web, nebo celý e-shop s kompletně fungující správou produktů a uživatelů.

Přednosti WordPress webovek

  • optimalizováno pro všechna zařízení
  • rozšířené a pro vyhledávače vhodné řešení stránek
  • velká možnost rozšíření a personalizace
  • jednoduchá správa a ovládání
  • optimalizace pro SEO a placenou reklamu

Velkou výhodou wordpressového řešení je také skutečnost, že naprostá většina šablon je navržena v responzivním užitím na mysli. To znamená, že webová stránka se dokonale zobrazuje na všech možných velikostech zobrazovacích zařízení – stránka je pro návštěvníka přehledná jak na desktopu, tak na mobilu či na tabletu.

Vedle realizace celého webu nabízím také služby výhradně webdesignu, které nabízím v případě webu na míru.

Rychle a kvalitně!

S mnoha svými klienty jsem vždy vedle technické a designové stránky řešil také otázky týkající se časového výhledu realizace. Standardně jsou webové stránky vypracovány během 30 dnů a to od zaplacení zálohové částky ve výši 50 %, následná část ve výši zbývajících 50 % je potom dofakturována při předávání webu.

V průběhu tvorby je možná konzultace a úpravy dle přání klienta.

Jaké jsou varianty tvorby webových stránek?

Existují v zásadě dva póly potřeb klientů. Na jedné straně je poptávka po prezentačním webu, který má sloužit pro reprezentativní účely, na té druhé pak stránka, která má generovat návštěvníky a potenciálně i zákazníky. První varianta vyžaduje méně práce, naopak ta druhá více, ovšem v obou případech je nutné vždy k zakázce přistupovat profesionálně a individuálně. Právě na takový přístup se soustředím já. Vždy kladu důraz na kvalitu.

Každý mnou realizovaný web obsahuje základy SEO optimalizace.

Tvorba webových stránek České Budějovice